TUR BİLGİLERİ
Adana-Mersin Çıkışlı
Olympos Turu
 • 1.GÜN

 • KÖPRÜLÜ KANYON, RAFTİNG, OLYMPOS

  Adana ve Mersin Çıkışlı Olympos Turu belirlenen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizi karşıladıktan sonra başlıyor.

  Gerekli molalarımızın sonrasında 08:00 sularında Antalya Köprülü kanyon mevkiine ulaşıyoruzAntalya köprülü kanyon bölgesinin başladığı alandan itibaren bir yandan köprülü kanyon’u neler yapabileceğimizi keşfediyoruz ve panoramik köprülü kanyon Turu yapıyoruz. Sabahın erken saatlerinde kuş cıvıltıları eşliğinde, Köprülü kanyon’un yeşillikleri arasından geçerek rafting yapacagımız tesisimize ulaşıyoruz.. Aktivite merkezimize ulaştıktan sonra ekipman hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gerekli güvenlik ve teknik eğitimlerimizden sonra kanyoning başlangıç noktamıza gidiyoruz. Bir buçuk saatlik kanyon turumuzda nehir içierisinde yüzme kayalık geçişleri ve eğlenceli atlayışları yapıyoruz. Rafting başlangıç noktasında kısa bir mola vererek 13 kilometrelik rafting parkurumuzda botlarımızla yol alıyoruz. Eğlenceli animasyonlar ve su oyunları ile aktivitemizi merkezimizde bitiriyoruz. Biraz geç olarak öğle yemeğimizi yedikten sonra ,Olympos ‘a doğru yola çıkıyoruz.Saat 16:00 17:00 arası Olympos’ta oluyoruz , Akşam yemeği sonrası isteğe bağlı olarak 22:30 da pansiyonunumuzun önünde buluşarak Kemer'de bulunan İnferno ve Aura Club için hareket ediyoruz. 03:00 da etkinliğimizi sonlandırıyor ve otelimize doğru hareket ediyoruz.

 • 2.GÜN

 • TAM GÜN SULU ADA TEKNE TURU

  Sabah açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte pansiyonumuzun önünde buluşarak Adrasan iskelesinde bizleri bekleyen teknemize doğru hareket ediyoruz. 10:30 da hareket edecek teknemizin rotası Sulu Ada ve Koylar olacak. Tekne turumuz öğle yemeği, ikramlar, yüzme molaları ve müzikler eşliğinde 17:00 a kadar sürmektedir. Otelimize döndükten sonra dileyen misafirlerimiz Atv Turuna katılabilir. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz otelin canlı müziğinden yararlana bilir. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Likya Bar, Öküz ve Hangar Bar da gecenin geç saatlerine kadar eğlenebilir.

 • 3.GÜN

 • ADRASAN

  Sabah açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte pansiyonumuzun önünde buluşarak Adrasan sahiline hareket ediyoruz. Kumsal, şezlong, şemsiye, su sporları ve plaj voleybolu yine güzel bir gün geçirmemiz için etken olacaktır.  Otelimizde alacağımız açık büfe akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz ile Mehtap Turuna katılıyoruz. Mehtap turumuz için Adrasan iskelesinde bizleri bekleyen teknemizde ki yerimizi alıyoruz ve denize açılıyoruz. Mehtap turumuz yüzme molalı olup mehtap eşliğinde denizin tadını çıkarıyoruz. Mehtap turumzu 00:00 da bitiyor ve sizleri Olympos gecesi ile baş başa bırakıyoruz.

 • 4.GÜN

 • OTELDEN ÇIKIŞ

  Sabah açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte pansiyonumuzun önünde buluşarak araçtaki yerlerimizi alıyoruz ve ayrılmak istemesekte Olympos ile vedalaşarak eve dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi ilk karşıladığımız noktalarda başka bir SEA STAR TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

ULAŞIM 

3 GECE KONAKLAMA 

3 SABAH KAHVALTISI 

3 AKŞAM YEMEĞİ 

PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ 

SEYAHAT SİGORTASI 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞLERİ 

ÖĞLE YEMEKLERİ 

RAFTİNG

TEKNE TURU 

CLUB AKTİVİTESİ 

Önemli Notlar;

 Olympos Turu Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

1- Kalkış Noktası 

Mersin: Vipol Durağı 01:00 

Adana: DUYGU CAFE 23:30 (Çiçekci önü)

2- Rezervasyon için kişi başı 1500₺ kapora (ön ödeme) verip geriye kalanı tur tarihine 5 gün kalaya kadar tamamlaya bilirsiniz.

3- Fiyatlarımız 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Otelde tek kişilik oda konaklamasına gecelik 1200₺ fark uygulanmaktadır.

4- Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir. 0-2 yaş arası ücretsiz, 2-6 yaş arası 1750₺ , 6-12 yaş arası 2450 ₺

5- Rehber hava ve yol durumuna göre programda degişiklik yapabilir. (gezilecek yerler sabit kalmak şartıyla)

Adana çıkışlı Olympos Turu , Olympos Turu için Adana çıkışlı günübirlik ve konaklamalı seçeneklerimiz mevcuttur. Olympos Turu için en iyi programlar ile Olympos Turu 'na katılabilirsiniz. Olympos Turu ,Adana Mersin Hareketli Olympos Turu