HAKKIMIZDA

Sea Star Travel aracılığıyla birbirinden seçkin ve tatil mekanlarının en gözde olanları sizler için seçilmekdedir ve en ekonomik şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonlarınızda Dünya’nın ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun, seastartravel.net’un yaygın hizmet ağı sayesinde bütün konaklama hizmetlerinden faydalanabilir, rezervasyon ve konaklama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Erken rezervasyon hizmetleri sunan otellerde tatil yapmak ve bu saye de ucuz tatil gerçekleştirmek, son yılların en popüler tatil organizasyonları arasında yer almaktadır. Siz de erken rezervasyon sayesinde tatilden aldığınız keyfi ikiye katlayabilir; ayrıcalıklı bir tatil geçirebilirsiniz.

VİZYONUMUZ
Bilindiği üzere 1618 sayılı yasayla , 9 kişi ve üzeri turistik seyahatlerin , Muhakkak Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine bağlı acentalarla yapılması mecburidir. Bu nedenle bölgemizdeki insanlara , bölgemizi ve ülkemizi tanıtmak , bilinçli , rahat ve huzurlu bir tatil yaptırmak en başta gelen ilkemiz olmuştur.
MİSYONUMUZ
Yılların verdiği tecrübe ve azimle , her yıl üzerine katarak , özellikle ülkemiz , kültür turlarında , ilkelerimizden asla taviz vermeyerek , misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörde lider bir firma olarak misafir memnuniyetini ön planda tutuyor olup misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için bünyesinde çok sayıda deneyimli personel bulunduruyoruz.