TUR BİLGİLERİ
Adana-Mersin Çıkışlı
Butik Ege Turu

16 MAYIS
20 MAYIS
6499 ₺

23 MAYIS
27 MAYIS
6499 ₺
 • 1.GÜN

  ŞEYTAN SOFRASI, AYVALIK TEKNE TURU, CUNDA ADASI

  Belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizi karşıladıktan sonra Adana Çıkışlı Kuzey Ege Turu ve Mersin Çıkışlı Kuzey Ege Turu programımız başlıyor.

  Sabah saatlerinde  Şeytan Sofrasına ulaşıyoruz.45 dk lık Fotoğraf Molası ve serbest zaman sonrasında; Ayvalık Limanından Eski adı CUNDA şimdiki adı ALİBEY adasın da yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Limanda bizi bekleyen teknemize binip  Ayvalık Tekne Turumuza çıkıyoruz. (Hava şartları ve iklim şartlarına bağlı olarak tekne turumuz hareket edecektir ve teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu görüp uygun olan koylarda yüzme molaları vereceğiz.

    Öğle yemeğini teknede alıyoruz.  Tekne bizleri Ege Denizi’nde bulunan Gökçeada, Bozcaada ve Uzunada’dan sonra gelen dördüncü büyük adası ve yerli turizmin gözdesi Cunda Adası ile programımıza başlıyoruz. Taksiyarhis Kilisesinin yanında geçerek,  Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüşün sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman bitimin de adadan ayrılıp dinlemek üzere otelimize doğru yol alıyoruz. 

  KONAKLAMA: İZMİR KORDON ÇANKAYA OTEL

 • 2.GÜN

 • SIĞACIK KÖYÜ, ALAÇATI, ILICA PLAJI, ÇEŞME

 • Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası turizmin yeni gözdesi Sığacık Köyüne doğru yola çıkıyoruz. Bu şirin ege kasabasında rehberimizin vereceği serbest zaman bitimi Alaçatı’ya doğru yola çıkıyoruz. Rengarenk taş evleri  ve hayat dolu sokaklarını rehberimizin anlatımı eşliğinde gezdikten sonra Ilıca Plajında yüzme molası veriyoruz. 1.30 dk yüzme molamızın ardından Çeşme'ye doğru yola çıkıyoruz. Çeşme kasabasını kuşbakışı görebileceğimiz bir noktada vereceğimiz fotoğraf molası sonrası dinlenmek üzere otelimize doğru yola çıkıyoruz.

 • Konaklama: İZMİR KORDON ÇANKAYA OTEL

 • 3.GÜN

 • EFES ANTİK KENTİ, ŞİRİNCE, HİERAPOLİS, PAMUKKALE

  Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra Efes Antik Kenti ile günün programına başlıyoruz. Efes Antik Kenti gezimizi tamamladıktan sonra evleri ve meyve şaraplarıyla ünlü eski bir Rum köyü olan Şirince ile programımıza devam ediyoruz. Rehberimizin  eşliğinde yörenin meşhur meyve şarapları hakkında bilgi almak ve tatmak için şarap mahzeni ziyareti ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşarak Pamukkale Travertenleri’ne doğru yola çıkıyoruz. Termal suların hava ile etkileşimi sonucunda oluşan beyaz travertenleri donmuş bir şelale benzeri kademeli şekiller oluşturduğu ve kısım kısım teras şeklinde havuzlar meydana getirdiği Pamukkale’nin çekiciliğini beraber keşfediyoruz. Pamukkale gezimizi tamamladıktan sonra eve dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi karşıladığımız noktalarda başka bir SEA STAR TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

✔️ULAŞIM 

✔️2 GECE KONAKLAMA ( İZMİR KORDON ÇANKAYA OTEL )

✔️2 SABAH KAHVALTISI (OTELDE)

✔️2 AKŞAM YEMEĞİ (OTELDE)

✔️PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ 

✔️SEYAHAT SİGORTASI

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

✖️ÖĞLE YEMEKLERİ 

✖️MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞLERİ 

✖️AYVALIK TEKNE TURU 

Önemli Notlar;

Kuzey Ege Turu Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

1- Kalkış Noktası 

Mersin: Vipol Durağı 15:30

Adana: Duygu Cafe Karşısı  17:30 (Çiçekci Önü)

2- Rezervasyon için kişi başı 3.000 ₺ kapora (ön ödeme) verip geriye kalanı tur tarihine 3 gün kalaya kadar tamamlaya bilirsiniz.

3- Fiyatlarımız 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Otelde tek kişilik oda konaklamasına fark uygulanmaktadır.

4- Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir. 0-5 yaş arası ücretsiz, 

5- Rehber hava ve yol durumuna göre programda degişiklik yapabilir. (gezilecek yerler sabit kalmak şartıyla)

Adana çıkışlı Butik Ege Turu, Butik Ege Turu için Adana çıkışlı günübirlik ve konaklamalı seçeneklerimiz mevcuttur. Butik Ege Turu için en iyi programlar ile Butik Ege Turu'na katılabilirsiniz. Butik Ege Turu,Adana Mersin Çıkışlı 2 Gece Kuzey Ege Turu