TUR BİLGİLERİ
Adana-Mersin Çıkışlı
Günübirlik Mardin Turu

Belirlenen noktalarda ve saatlerde siz degerli misafirlerimizi karsıladıktan sonra Adana çıkıslı  Mardin Turu baslyor ;

  • Sabahin ilk ışıklarında Mardin'de alacagımız kahvaltı sonrası, Artuklu döneminde baslamis Akkoyunlu Hükümdan Cihangiroglu Kasim Padisah döneminde yapilmis olan 15. y dan bugüne kadar gelmis olan Kasimiye Medresesi ile güne merhaba diyoruz. Kasimiye Medresesini gezdikten sonra rehberimizin anlatımlaryla yaklasik 5 dk lık kisa bir yolculuktan sonra Eski Mardin sokaklarını rehberimizle birlikte geziyoruz. Mardin sokaklarında tarihi Eski Postaneyi ve Artuklu döneminden günümüze kadar gelmis olan Tarihi Ulu Cami'yi gezdikten sonra  programın akısına göre rehberimiz verecegi serbest zaman dilimi içerisinde Mardin yöresine özgü dibek kahvesinin tadına bakıp, hayalet bade sekerini tadimlama yapabilirsiniz. Serbest zaman bitiminde Beyazsu ya dogru yola cikiyoruz. Beyazsu Deresi bir vadi içerisinde Nusaybin'e dogru akar. Beyazsu, Mardin'in kurak ve agaçsiz cografyasinda, serin ve berrak suyu, yöreye özgü agaçlari ve yesilligi ile vaha gibidir ögle yemegimizi alacagimiz meshur Midyat tabagını yiyecegimiz restaurantımıza geçiyoruz. Yemek ve çay keyfi yaptıktan sonra Midyat'a dogru yola cikip ilk olarak dünyanin ayakta duran en eski Süryani Ortodoks Manastırı olan Mor Gabriel Manastırını daha sonra bir cok diziye ev sahipligi yapmıs hatta suan da Hercai dizisinin çekilmis oldugu Midyat Konuk Evini rehberimiz esliginde gezip konuk evine yaklasik 5 dk yürüme mesafesinde olan meshur Gümüscüler çarsisinda verecegimiz serbest zaman dilimi sonrasinda  eve dönüs yolculugumuz baslıyor. Siz degerli misafirlerimizi karsıladıgımız noktalarda bırakıp bir baska SEA STAR TRAVEL organizasyonunda görüsmek üzere üzere vedalasıyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

✔️ Gidis - Dönüs Otobüs ile Ulasim
✔️ Profesyonel Tur Rehberi
✔️ Koltuk ve Seyahat Sigortası
✔️ Hizmet Danismaligi
✔️ Sicak- Soguk ikramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Öğle Yemeği

• Müze ve Ören Yeri Girişleri

Önemli Notlar;

Önemli Notlar;

  • Kalkış Noktası = Adana Duygu Cafe 23:00 (Çiçekci Önü)
  • Rezervasyon için kişi başı 300 TL Kapora (Ön ödeme) verip geriye kalanı tur tarihine 1 gün kalaya kadar tamamlaya bilirsiniz.
  •  Çocuk indirimi  0-2 yaş arası ücretsiz,
  •  Rehber hava ve yol durumuna göre programda degişiklik yapabilir. (Gezilecek yerler sabit kalmak şartıyla)

Adana çıkışlı Günübirlik Mardin Turu, Günübirlik Mardin Turu için Adana çıkışlı günübirlik ve konaklamalı seçeneklerimiz mevcuttur. Günübirlik Mardin Turu için en iyi programlar ile Günübirlik Mardin Turu'na katılabilirsiniz. Günübirlik Mardin Turu,Adana Çıkışlı Günübirlik Mardin Turu