TUR BİLGİLERİ
Adana-Mersin Çıkışlı
Güneydoğu Anadolu Turu

01 ARALIK
03 ARALIK
2249 ₺

08 ARALIK
10 ARALIK
2249 ₺

GEZİ PROGRAMI ;

 

 • DARA ANTİK KENTİ- ESKİ MARDİN - MİDYAT - BATMAN

   

  Adana çıkışlı Gap turu ve Mersin çıkışlı Gap turu programlarımıza, belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizi karşıladıktan sonra başlıyoruz.

  Gece yolculuğumuzun ardından ilk noktamız olan Mardin’e sabah 7:30 gibi varıyoruz. Kahvaltı molası sonrası tarihi şehrimizi gezmeye başlıyoruz. Tarihi Mardin sokaklarından yaya olarak yolumuza devam edip Mardin Merkeze doğru hareket ediyoruz. Kasimeye Medresesi , Eski Mardin , Ulu Cami , Mardin'in dar sokaklarında adımladıktan sonra öğle yemeği için Midyat’ta doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği sonrası programımıza Midat Eski Gümüşcüle Çarşısı, Devlet Konukevi (Hercai Dizisi) gezildikten sonra Mor Babriel Manastırı ile programımıza devam ediyoruz. Mor Gabriel Manastırı gezimizi tamamladıktan sonra GRAND HASANKEYF OTEL e doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelde.

   

 • DİYARBAKIR - GÖBEKLİTEPE- BALIKLI GÖL - SIRA GECESİ

   

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Diyarbakır gezimize başlıyoruz. Ulu Cami ile başlayan proğramımızı rehber eşliğinde Hasanpaşa Hanı , Hevsel Bahçeleri ve Ongözlü Köprü ile tamamlayıp Şanlıurfa’ya doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği sonrası , bir çiftçinin tesadüfen bulduğu bir heykel sayesinde gün yüzüne çıkarılan Dünyanın en eski yerleşimi olarak Kabul edilen Göbeklitepe ile programımıza devam ediyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde insanlık tarihinin ilk tapınakları olarak kabul edilen yapıları gözlemleyerek bölgeden ayrılıyoruz ve Şanlıurfa’ ya doğru yola çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde Balıklıgöl, Ayn Zeliha Gölü, Halil-Ül Rahman Cami, Bakırcılar ve Urfa Çarşısını geziyoruz. Daha sonra rehberimizin Balıklıgöl etrafında vereceği serbest zaman bitiminde Sıra Gecesine katılmak için Konuk Evine gidiyoruz. Doyasıya eğleneceğimiz ve yöresel lezzetlerin tadına bakacağımız  sıra gecesi bitimi eve dönüş yolcuğu başlıyor. Sabah saatlerinde siz değerli misafirlerimizi ilk olarak karşıladığımız noktalarda başka bir SEA STAR TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

✔️ ULAŞIM 

✔️ 1 GECE KONAKLAMA 

✔️ 1 SABAH KAHVALTISI ( Otelde )

✔️ 1 AKŞAM YEMEĞİ  ( Otelde )

✔️ PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ 

✔️ SİGORTALAR

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

✖️ MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞLERİ 

✖️ ÖĞLE YEMEKLERİ 

✖️ SIRA GECESİ 

Önemli Notlar;

GAP Turu Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

1- Kalkış Noktası 

Mersin: Vipol Durağı 22:45 

Adana:Duygu Cfe 00:30 (Çiçekci önü)

2- Rezervasyon için kişi başı 1.000₺ kapora (ön ödeme) verip geriye kalanı tur tarihine 5 gün kalaya kadar tamamlaya bilirsiniz.

3- Fiyatlarımız 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Otelde tek kişilik oda konaklamasına gecelik  fark uygulanmaktadır.

4- Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir. 0-2 yaş arası ücretsiz.

5- Rehber hava ve yol durumuna göre programda degişiklik yapabilir. (gezilecek yerler sabit kalmak şartıyla)

Adana çıkışlı Güneydoğu Anadolu Turu, Güneydoğu Anadolu Turu için Adana çıkışlı günübirlik ve konaklamalı seçeneklerimiz mevcuttur. Güneydoğu Anadolu Turu için en iyi programlar ile Güneydoğu Anadolu Turu'na katılabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Turu,Adana Çıkışlı Konaklamalı Gap Turu